Taliančina-Maďarčina slovník

/

Maďarčina-Taliančina slovník

Taliančina-Maďarčina slovník – Správy (ks): 53 175

Slovník DictZone maďarsko-taliansky disponuje viac ako 50 000 dvojicami významov, vetnými príkladmi a synonymami a patrí medzi najpoužívanejšie maďarské talianske slovníky.

Ak sa učíte taliansky jazyk alebo sa chcete lepšie naučiť tento ohromujúci jazyk, ste na správnom mieste. Náš online slovník vám interaktívnym a vzrušujúcim spôsobom pomáha objavovať taliansky jazyk. Táto úvodná časť vám ukáže, ako využiť slovník na rozvoj svojich jazykových zručností.

Ako funguje maďarsko-taliansky slovník DictZone?

Do vyhľadávacieho poľa na vrchu stránky musíte zadať slovo, ktoré vás zaujíma, a počas písania už môžete vidieť navrhované výrazy slovníka. Ikona IT alebo HU vedľa nich označuje, v akej jazykovej verzii je dostupný preklad.

Zmenu smeru vyhľadávania môžete dosiahnuť stlačením tlačidla pred vyhľadávacím poľom. Aj keď sa slovník snaží poskytnúť výsledky aj v opačnom smere, odporúčame vybrať si správny smer vyhľadávania pre presnejšie výsledky.

Preklady sú zoradené podľa slovných druhov, a ak máme údaje, označujeme aj frekvenciu prekladu pre daný pár významov.

Taktiež maďarsko-taliansky prekladateľ

Napíšte taliansky vetu, ktorú chcete preložiť, a zobrazí sa maďarský preklad.

Nie len pre začiatočníkov

Náš slovník sme urobili dostupným pre všetkých, od začiatočníkov po pokročilých študentov jazyka. Či už sa práve zoznamujete s talianskym jazykom alebo už máte dobré jazykové zručnosti, určite oceníte naše nástroje. Rozsiahla zbierka slov a fráz vám pomôže rozšíriť váš slovník a lepšie porozumieť talianskemu jazyku.

Pomocník na výslovnosť:

Jedným z osobitých rysov nášho slovníka je možnosť počúvať výslovnosť talianskych slov. Stačí kliknúť na ikonu reproduktora vedľa slova, a môžete počúvať výslovnosť slova alebo frázy v taliančine alebo maďarčine. Táto funkcia je obzvlášť užitočná na zdokonalenie výslovnosti a autentické spoznanie zvuku talianskeho jazyka.

Rozširujte svoj slovník

Náš slovník vám pomôže objaviť slová talianskeho jazyka. Môžete hľadať konkrétne slová alebo bežné frázy. Okrem toho umožňujeme aj obousmerné vyhľadávanie: z taliančiny do maďarčiny a naopak.

Príspevky od používateľov

Rádi podporujeme učenie sa jazykov a veríme v zdieľanie poznatkov. S radosťou prijímame príspevky od používateľov. Ak máte návrhy, opravy alebo nové slová na pridanie do nášho slovníka, povzbudzujeme vás, aby ste nám ich poslali. Spoločne môžeme vytvoriť ešte komplexnejší a užitočnejší zdroj pre milovníkov talianskeho jazyka.

Rozširujte svoje znalosti a zabávajte sa

Prečo čakať? Začnite objavovať náš online slovník maďarsko-taliansky a ponorte sa do vzrušujúceho sveta talianskeho jazyka. Sme tu, aby sme vám pomohli dosiahnuť vaše jazykové ciele a zdokonaliť vaše jazykové zručnosti. Šťastné učenie!


Zdroj: Jómagam slovník
Licencia: GPL2
Vytvorili: Tóth Csaba, Jómagam

DictZoneDictZone slovníkOnline slovníky
Legelo 33.Koka,HU2243