Maďarčina-Taliančina slovník

/

Taliančina-Maďarčina slovník

Maďarčina-Taliančina slovník – Správy (ks): 53 175

Slovník DictZone maďarsko-taliansky má viac ako 50 000 párov významov, vetných príkladov a synonym. Je to jeden z najpoužívanejších talianskych slovníkov medzi maďarskými používateľmi.

Ak sa učíte taliansky alebo sa chcete lepšie naučiť túto úchvatnú reč, ste na správnom mieste. Náš online slovník vám interaktívnym a vzrušujúcim spôsobom pomôže objaviť taliansky jazyk. Tento úvod vám ukáže, ako využiť slovník na rozvoj svojich jazykových zručností.

Ako funguje maďarsko-taliansky slovník DictZone?

Do vyhľadávacieho poľa na vrchu stránky musíte zadať slovo, ktoré vás zaujíma, a počas písania už môžete vidieť navrhované výrazy slovníka. Ikona IT alebo HU vedľa nich označuje, v akej jazykovej verzii je dostupný preklad.

Zmenu smeru vyhľadávania môžete dosiahnuť stlačením tlačidla pred vyhľadávacím poľom. Aj keď sa slovník snaží poskytnúť výsledky aj v opačnom smere, odporúčame vybrať si správny smer vyhľadávania pre presnejšie výsledky.

Preklady sú zoradené podľa slovných druhov, a ak máme údaje, označujeme aj frekvenciu prekladu pre daný pár významov.

Taktiež maďarsko-taliansky prekladateľ

Napíšte maďarskú vetu, ktorú chcete preložiť, a zobrazí sa taliansky preklad.

Nie len pre začiatočníkov

Náš slovník sme urobili dostupným pre všetkých, od začiatočníkov po pokročilých študentov jazyka. Či už sa práve zoznamujete s talianskym jazykom alebo už máte dobré jazykové zručnosti, určite oceníte naše nástroje. Rozsiahla zbierka slov a fráz vám pomôže rozšíriť váš slovník a lepšie porozumieť talianskemu jazyku.

Pomocník na výslovnosť:

Jedným z osobitých rysov nášho slovníka je možnosť počúvať výslovnosť talianskych slov. Stačí kliknúť na ikonu reproduktora vedľa slova a môžete počúvať taliansku alebo maďarskú výslovnosť slova alebo frázy. Táto funkcia je obzvlášť užitočná na zdokonalenie výslovnosti a autentické spoznanie zvuku talianskeho jazyka.

Rozširujte svoj slovník

Náš slovník vám pomôže objaviť slová talianskeho jazyka. Môžete hľadať konkrétne slová alebo bežné frázy. Okrem toho umožňujeme aj obousmerné vyhľadávanie: z maďarčiny do taliančiny a naopak.

Príspevky od používateľov

Rádi podporujeme učenie sa jazykov a veríme v zdieľanie poznatkov. S radosťou prijímame príspevky od používateľov. Ak máte návrhy, opravy alebo nové slová na pridanie do našeho slovníka, povzbudzujeme vás, aby ste nám ich poslali. Spoločne môžeme vytvoriť ešte komplexnejší a užitočnejší zdroj pre milovníkov talianskeho jazyka.

Rozširujte svoje znalosti a bavte sa

Prečo čakať? Začnite objavovať náš online maďarsko-taliansky slovník a ponorte sa do vzrušujúceho sveta talianskeho jazyka. Sme tu, aby sme vám pomohli dosiahnuť vaše jazykové ciele a zdokonalili vaše jazykové zručnosti. Šťastné učenie!


Zdroj: Jómagam slovník
Licencia: GPL2
Vytvorili: Tóth Csaba, Jómagam

DictZoneDictZone slovníkOnline slovníky
Legelo 33.Koka,HU2243