Taliančina-Angličtina slovník

/

Angličtina-Taliančina slovník

Taliančina-Angličtina slovník – Správy (ks): 79 490

Slovník DictZone taliansko-anglických slov má viac než 75 000 párov významov, príkladových viet a synonymí a je jedným z najviac používaných anglických slovníkov medzi hovoriacimi po taliansky a anglicky.

Ak sa učíte angličtinu alebo taliančinu a chcete lepšie porozumieť tomuto fascinujúcemu jazyku, ste na správnom mieste. Náš online slovník vám pomôže interaktívnym a vzrušujúcim spôsobom preskúmať taliansky jazyk. Toto úvodné slovo je určené na ukázanie, ako môžete použiť slovník na zlepšenie svojich jazykových zručností.

Ako funguje slovník DictZone taliansko-anglických slov?

Ak chcete preložiť slovo záujmu, zadajte ho do vyhľadávacieho poľa na vrchu stránky, kde počas zadávania uvidíte návrhy ponúkané slovníkom. Ikona IT alebo EN vedľa nich ukazuje jazyk, v ktorom je preklad k dispozícii.

Môžete zmeniť smer vyhľadávania stlačením tlačidla pred vyhľadávacím poľom. Aj keď slovník sa snaží poskytnúť výsledky v opačnom smere z angličtiny do taliančiny, odporúčame vybrať správny smer pre presnejšie výsledky.

Preklady sú zoskupené podľa slovných druhov a na konci riadka, ak máme údaje o tom, uvedieme frekvenciu prekladu pre túto dvojicu významov.

Aj taliansko-anglický prekladateľ

Do vyhľadávacieho poľa zadajte anglickú (alebo taliansku) vetu, ktorú chcete preložiť, a zobrazí sa taliansky preklad.

Nie len pre začiatočníkov v učení jazyka

Náš slovník sme sprístupnili všetkým, od začiatočníkov po pokročilých študentov jazyka. Bez ohľadu na to, či sa práve zoznamujete s angličtinou alebo taliančinou, alebo už máte dobré jazykové znalosti, náš nástroj vám pomôže. Naša bohatá zbierka slov a výrazov vám pomôže rozšíriť slovnú zásobu a lepšie porozumieť anglickému alebo talianskemu jazyku.

Pokyn na výslovnosť:

Jednou z osobitných funkcií našeho slovníka je možnosť počúvať výslovnosť slov. Stačí kliknúť na ikonu reproduktoru vedľa slova alebo výrazu a môžete počúvať výslovnosť talianskeho alebo anglického slova alebo výrazu. Táto funkcia je obzvlášť užitočná na zdokonalenie výslovnosti a autentické porozumenie zvukov talianskeho alebo anglického jazyka.

Rozširujte si slovnú zásobu

S naším slovníkom môžete rozširovať slovnú zásobu v anglickom a talianskom jazyku. Môžete vyhľadávať konkrétne slová alebo bežné výrazy. Okrem toho ponúkame možnosť dvojsmerného vyhľadávania: z taliančiny do angličtiny a opačne.

Príspevky od používateľov

Podporujeme učenie jazyka a veríme v zdieľanie poznatkov. Radi vítame príspevky od používateľov. Ak máte návrhy, opravy alebo nové slová na pridanie do našeho slovníka, povzbudzujeme vás, aby ste nám ich poslali. Spoločne môžeme vytvoriť ešte komplexnejší a užitočnejší zdroj pre nadšencov talianskeho jazyka.

Rozširujte svoje znalosti a zábavu

Prečo čakať? Začnite objavovať náš online slovník taliansko-anglických slov a ponorte sa do vzrušujúceho sveta talianskeho jazyka. Sme tu, aby sme vám pomohli dosiahnuť vaše jazykové ciele a zlepšiť vaše jazykové zručnosti. Šťastné učenie!


Zdroj: wiktionary
Licencia: Creative Commons BY-SA

DictZoneDictZone slovníkOnline slovníky
Legelo 33.Koka,HU2243