Angličtina-Taliančina slovník

/

Taliančina-Angličtina slovník

Angličtina-Taliančina slovník – Správy (ks): 79 490

Slovník DictZone anglicko-taliansky obsahuje viac ako 75 000 dvojíc významov, príkladových viet a synonymá a patrí medzi najviac používané talianske slovníky medzi anglicky hovoriacimi používateľmi.

Ak sa učíte anglicky alebo sa chcete lepšie porozumieť tomuto fascinujúcemu jazyku, ste na správnom mieste. Náš online slovník vám pomôže interaktívnym a vzrušujúcim spôsobom objavovať taliansky jazyk. Toto úvodné slovo je určené na ukázanie, ako môžete použiť slovník na zlepšenie svojich jazykových zručností.

Ako funguje anglicko-taliansky slovník DictZone?

Do vyhľadávacieho poľa na vrchu stránky zadajte slovo, ktoré vás zaujíma, a môžete vidieť návrhy ponúkané slovníkom počas zadávania. Ikona IT alebo EN vedľa nich označuje jazyk, v ktorom je preklad k dispozícii.

Smer vyhľadávania môžete zmeniť stlačením tlačidla pred vyhľadávacím poľom. Aj keď slovník sa snaží poskytovať výsledky v opačnom smere, teda z angličtiny do taliančiny, odporúčame vybrať správny smer pre presnejšie výsledky.

Preklady sú zoskupené podľa slovných druhov a na konci riadka, ak máme k tomu údaje, uvádzame frekvenciu prekladu pre túto dvojicu významov.

Tiež prekladač angličtina-taliančina

Vložte anglickú vetu, ktorú chcete preložiť, a zobrazí sa taliansky preklad.

Nie len pre začiatočníkov v jazykovom učení

Náš slovník sme sprístupnili všetkým, od začiatočníkov po pokročilých jazykových učiteľov. Či už sa len učíte taliansky alebo už máte dobrú znalosť tohto jazyka, nástroj bude pre vás užitočný. Naša rozsiahla zbierka slov a výrazov pomáha rozširovať váš slovník a lepšie porozumieť talianskemu jazyku.

Pronunčný sprievodca:

Jednou z osobitných funkcií nášho slovníka je schopnosť počúvať výslovnosť slov. Stačí kliknúť na ikonu reproduktora vedľa slova alebo výrazu a môžete si vypočuť taliansku alebo anglickú výslovnosť slova alebo výrazu. Táto funkcia je obzvlášť užitočná na zdokonalenie výslovnosti a autentické pochopenie zvuku talianskeho jazyka.

Rozšírenie slovníka

S naším slovníkom môžete rozširovať svoj slovný zásob. Môžete vyhľadávať konkrétne slová alebo bežné výrazy. Okrem toho ponúkame možnosť dvojcestného vyhľadávania: z taliančiny do angličtiny a opačne.

Príspevky používateľov

Podporujeme učenie jazykov a veríme v zdieľanie znalostí. Vítame príspevky používateľov. Ak máte návrhy, opravy alebo nové slová na pridanie do našeho slovníka, povzbudzujeme vás, aby ste nám ich poslali. Spolu môžeme vytvoriť ešte komplexnejší a užitočnejší zdroj pre nadšencov talianskeho jazyka.

Rozširovanie vedomostí a zábava

Prečo čakať? Začnite objavovať náš online anglicko-taliansky slovník a ponorte sa do vzrušujúceho sveta talianskeho jazyka. Tu sme, aby sme vám pomohli dosiahnuť svoje jazykové ciele a zlepšili svoje jazykové zručnosti. Šťastné učenie!


Zdroj: wiktionary
Licencia: Creative Commons BY-SA

DictZoneDictZone slovníkOnline slovníky
Legelo 33.Koka,HU2243